1
2
3
4

 

           

 

medstrah

Қауырт желі

liniya

 

100 logo kaz

 

114

Сайт бойынша іздеу

Сайт статистикасы

Бүгін16
Кеше26
Апта272
Ай726
Барлық күндері29134

Облыстық сырттай мектебі

Сырттай облыстық мектебінде оқыту

     2017-2018 оқу жылында облыстық сырттай мектебінің түсу кезеңіне аудан мектептерінің 133 оқушысы қатысты. Олардың ішінен іріктеу турынан 63 оқушы өтті. Бұл оқушылар оқуларын жалғастырады да, келесі турларға қатысады.

         Сырттай «Жас ғалым» қосымша білім беру мектебінде келесі оқушылар оқиды:

1.Шеленков Максим-8 сынып, Железин №2 ЖББОМ (математика);

2.Гайдар Александра-8сынып, Михайловка ЖББОМ (химия);

3.Рамазан Ертай-7 сынып, Железин №1 ЖББОМ(математика);

4.Стаценко Анастасия-7 сынып, Михайловка ЖББОМ (математика,

химия, биология);

5.Каппасова Диана-7 сынып, Железин №2 ЖББОМ (химия, биология);

6.Кузнецова Александра- 7 сынып, Т.П.Праслов ат. Приертіс

ЖББОМ(математика);

7.Жұмабеков Наурызбек-7сынып, Железин №3 ЖББОМ (химия,

биология);

8.Мухамеджанова Зарина-7 сынып, Жаңа жұлдыз ауылының  

ЖББОМ(химия, биология);

9.Ашанин Алексей-8 сынып, Железин №1 ЖББОМ (физика);

10.Балгабаева Диляра-7 сынып, Железин №3 ЖББОМ(информатика);

11.Балтабай Алмас-8 сынып, Железин №3ЖББОМ (география);

12.Елишев Павел-7 сынып, Железин №2ЖББОМ (математика);

13.Козлова Екатерина-8 сынып, Новомир ЖББОМ (химия);

14.Шарипова Анастасия-7 сынып, Т.П.Праслов ат.Приертіс

ЖББОМ(биология);

«Шығармашылық» мектебінде келесі оқушылар оқиды:

«Жас лингвист» бағыты

1.Мұхаметқали Айдана-9 сынып, Железин №3 ЖББОМ;

2.Жанкаринова Айдана-10 сынып, Железин №3ЖББОМ;

3.Шарипов Айдар-7 сынып, Абай ЖББНМ;

4.Калькина Альбина-9 сынып, Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ;

5.Жастлекова Құралай-9 сынып, Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ;

6.Ахмединова Айлана-9 сынып, Ш.Уәлиханов ат.ЖББОМ;

7.Тлебалдина Камила-6 сынып, Еңбекші ЖББНМ;

8.Ахмединов Ансар-8 сынып,Еңбекші ЖББНМ;

9.Ибрагимова Сабина-6 сынып, Еңбекші ЖББНМ;

10.Маженова Шеризат-7 сынып, Екішоқ ЖББНМ;

«Әдебиеттану» бағыты

1.Жұмағазы Дана-9 сынып, Железин №3ЖББОМ;

2.Жамалиденова Несвельды-7 сынып, Железин №3ЖББОМ;

3. Жолдыбаева Алтынай-8 сынып, Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ;

4.Кайыржанова Дильнара- 8 сынып, Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ;

5.Смаилова Дильназ-9 сынып, Еңбекші ЖББНМ;

6.Жамиканова Дана-8 сынып, Алакөл ЖББОМ;

7.Балғабаева Диляра-7сынып, Железин №3ЖББОМ

Сайтқа кіру

<< < Қараша 2018 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30