1
2
3
4

 

           

 

medstrah

Қауырт желі

liniya

 

100 logo kaz

 

114

Сайт бойынша іздеу

Сайт статистикасы

Бүгін1
Кеше34
Апта58
Ай247
Барлық күндері59485

8-11 сыныптар арасында Республикалық пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі

 

  2017 жылдың 8-желтоқсанында Железин ауданында Республикалық оқушылар пәндер олимпиадасының аудандық кезеңі өтті. Олимпиада Железин №2 ЖББОМ ұйымдастырылды. Олимпиадаға аудан мектептерінің 8-11 сынып оқушылары арасынан 77 оқушысы қатысты. Олимпиаданың қорытындысы келесі кестеде көрсетілген:

 

Мектептің атауы Оқушылардың аты-жөні Сынып Пән Оқыту тілі Орын Мұғалімнің А.Т.Ә.
1 Абай ЖББНМ Теміршот Сания 8 қазақ тілі қазақ 1 Бектурова А.К.
2 Железин№2ЖББОМ Филиппова Эвелина 11 ағылшын тілі орыс 1 Смирнов В.Д.
3 Железин №3ЖББОМ Сагнаева Сабина 8 ағылшын тілі қазақ 1 Ертаева А.Ж.
4 Железин №1ЖББОМ Ашанин Алексей 8 физика орыс 1 Остапчук В.В.
5 Железин №3ЖББОМ Абильманова Айжан 11 орыс тілі қазақ 1 Даниярова С.Ж.
6 Железин №1ЖББОМ Асаинова Карина 10 қазақстан тарихы орыс 1 Вагнер О.П.
7 Железин №3ЖББОМ Мұхаметқали Айдана 8 қазақ тілі қазақ 2 Даулетова К.Т.
8 Железин №3ЖББОМ Жұмағазы Дана 9 қазақ тілі қазақ 2 Зеймуллаева Т.С.
9 Железин № 2ЖББОМ Крестьянинова Александра 11 қазақ тілі орыс 2 Ускембай А.
10 Железин №1ЖББОМ Абишева Айнара 9 қазақ тілі орыс 2 Кушербаева И.К.
11 Башмачин ЖББОМ Уразгулова Аякоз 11 ағылшын тілі орыс 2 Касеева Е.А.
12 Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ Кайыржанова Дильназ 8 физика қазақ 2 Нукенова А.К.
13 Железин №3ЖББОМ Муратбек Ляйля 11 физика   2 Байманова Ж.Р.
14 Новомир ЖББОМ Сложеникина Ангелина 9 орыс тілі орыс 2 Амрина А.Б.
15 Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ Байрастанова Луиза 10 орыс тілі қазақ 2 Ермолаева Т.С.
16 Алакөл ЖББОМ Лукаев Хамзат 10 Қазақстан тарихы орыс 2 Алдыбаев Т.Г.
17 Железин №2ЖББОМ Сницарь Дмитрий 11 география орыс 2 Байдуманов А.С.
18 Железин№3ЖББОМ Асаин Санжар 11 география қазақ 2 Кубенова Д.М.
19 Железин№2ЖББОМ Пузач Алена 9 биология орыс 2 Ешматова Г.К.
20 Михайловка ЖББОМ Бычкова Татьяна 10 биология орыс 2 Гайдар Л.Н.
21 Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ Нуржигитова Гайни 11 химия қазақ 2 Смагулова Б.С.
22 Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ Немлиенко Антон 9 қазақ тілі орыс 3 Косенко Л.Н.
23 Михайловка ЖББОМ Швайцер Регина 11 қазақ тілі орыс 3 Ахметова Т.Т.
24 Железин №3ЖББОМ Нурушева Камила 11 қазақ тілі қазақ 3 Даулетова К.Т.
25 Жаңа жұлдыз ауылының ЖББОМ Шайкова Даяна 11 қазақ тілі қазақ 3 Косенко Л.Н.
26 Екішоқ ЖББНМ Оразова Назым 9 қазақ  тілі қазақ 3 Нуртазин Ж.Ж.
27 Железин №3ЖББОМ Рахимова Сания 9 ағылшын тілі орыс 3 Екидина Ю.С.
28 Железин №1ЖББОМ Купеева Айман 9 математика орыс 3 Ильина С.В.
29 Железин№1ЖББОМ Попова Софья 8 физика орыс 3 Остапчук В.В.
30 Михайловка ЖББОМ Садовая Лидия 10 физика орыс 3 Болонина Р.П.
31 Железин №1ЖББОМ Шитемирова Камила 10 орыс тілі орыс 3 Иманбаева А.Н.
32 Железин №3ЖББОМ Есеналиева Аружан 8 Қазақстан тарихы қазақ 3 Смаилканова А.А.
33 Железин №3ЖББОМ Балтабай Алмаз 8 география қазақ 3 Кубенова Д.М.
34 Т.П.Праслов ат.Приертіс ЖББОМ Корнеева Екатерина 9 биология орыс 3 Аксенюк В.В.


Республикалық олимпиадасының облыстық кезеңіне келесі оқушылар жіберіледі:

1. Филипова Эвелина, Железин №2 ЖББОМ 11-сынып оқушысы, ағылшын тілінен.

2. Сницарь Дмитрий, Железин №2 ЖББОМ 11-сынып оқушысы, география пәнінен.

3. Асаинова Карина, Железин №1 ЖББОМ 10-сынып оқушысы, Қазақстан тарихы пәнінен.

4. Абильманова Айжан, Железин№3 ЖББОМ 11-сынып оқушысы, орыс тілінен.

5. Асаин Санжар, Железин №3ЖББОМ 11-сынып оқушысы, география пәнінен.  

 

 

Сайтқа кіру

<< < Тамыз 2020 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31